rezidence-klostermann-vystavba-94

Gyoza s.r.o. provádí technický dozor na Rezidenci Klostermann v Železné Rudě. V těchto dnech se již rýsuje první podlaží domu.

Nové apartmány na Šumavě

V centru města nyní vzniká rezidence Klostermann, která roste naproti městskému úřadu. Zde zabírá místo po několik let chátrající budově, kterou investor na začátku letošního roku srovnal se zemí. Pětipodlažní multifunkční objekt staví společnost Bonaccia, s. r. o.

První nadzemní podlaží vyplní komerční prostory o rozloze 400 metrů čtverečních. Investor počítá s restaurací i několika obchody. Zatímco komerční jednotky budou čtyři, bytů bude celkem osmnáct – celkem budou mít 1200 metrů čtverečních.

Společnost Bonaccia už začala prostory prodávat na internetu. Například za byt ve čtvrtém patře s podlahovou plochou sto metrů čtverečních kupující zaplatí 5,2 miliónu.

Předpokládané dokončení stavby a její uvedení do provozu je plánováno na říjen 2017. Hmotově bude nová budova přibližně stejná jako ta původní,“ sdělil Právu zástupce investora Dušan Popelka. V těchto dnech už se rýsuje první podlaží domu.

Zdroj: Právo

Comments for this post are closed.